Doprava, platba

 

DOPRAVA

V cenách nejsou zahrnuty náklady na přepravu a případnou montáž nebo stěhování uvnitř objektu. Přepravní náklady hradí odběratel.

Cena dopravy se stanoví podle objemu objednávky (m3), příp. hmotnosti a vzdálenosti k zákazníkovi. Vzhledem, k tomu, že rozvozy plánujeme tak, abychom vyřídili na určitý směr více zakázek, nelze paušálně tuto částku předem přesně určit. Proto je u nás praxe taková, že po obdržení objednávky přes e-shop upřesníme zákazníkovi nejdříve zpětně cenu za dopravu konkrétního zboží v objednávce (na e-mail, který je v objednávce uveden jako kontaktní) a teprve po jejím odsouhlasení je zakázka zavedena do systému a vyřizována.

Kusové zásilky malého objemu, nízké hmotnosti a kde to povaha zboží dovoluje zasíláme prostřednictvím balíkových přepravních firem (PPL nebo ČP), dodání objemnějších zakázek zajišťujeme vlastní dopravou nákladním autem s hydraulickým čelem; u větších zakázek - doprava zdarma.

V případě, kdy je zboží skladem, zákazník ho potřebuje ihned a není na jeho směr v nejbližších dnech plánován rozvoz, využíváme služeb přepravní společnosti Toptrans. V tomto případě balíme zboží na palety, abychom co nejvíce předešli možnému poškození a zákazníkovi bylo zboží doručeno v bezvadném stavu.

Dopravou se rozumí přeprava výrobků na ADRESU odběratele.
Případný požadavek na dopravu zboží uvnitř objektu, popř. vynesení do vyšších pater (suterénu apod.) - stěhování a instalaci výrobků je nutno uvést na objednávce.Tuto službu lze zajistit pouze po předchozí dohodě - za předem dohodnutý příplatek.
Pokud není tato služba předem objednána, NELZE JI PO ŘIDIČI U VYKLÁDKY ZBOŽÍ VYŽADOVAT.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PLATBA

Možné jsou následující způsoby plateb:

  • doprava dodavatelem, platba dobírkou
  • doprava dodavatelem, platba předem na účet
  • doprava vlastní, platba hotově
  • doprava vlastní, platba předem na účet
  • jiná varianta (popište v poznámce) - např. dodání zboží na fakturu s dohodnutou splatností - lze pouze u stálých odběratelů

Při vlastním odběru zboží je možná platba hotově. Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlášení
Novinky
06.12. 2019 - VÁNOČNÍ SLEVA 27% na vybrané sety kovového dílenského nábytku.

28.10. 2019 - Vážení zákazníci, z technických důvodů bude naše firma ve dnech 29.-30.10.2019 ... celý článek zde

10.08. 2019 - FIREMNÍ DOVOLENÁ: 19.08.-23.08.2019.


Všechny novinky