info@kovoartikl.cz +420 604 846 534

 

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám představit naši společnost, založenou v r. 1999. Její činností je vybavování dílen, kanceláří, šaten a ostatních pracoven českým kovovým nábytkem.

 

Nabídka e-shopu obsahuje standardní výrobky (jedná se většinou o svařované provedení), v případě potřeby a větších sérií je možná i zakázková výroba.

Výrobky jsou povrchově ošetřeny práškovým vypalovaným lakem (komaxit), určený pro interiérové použití s protikorozní před úpravou fosfátováním - zaručuje dlouhodobou životnost a odolnost vůči otěru.

Proti poškození při přepravě jsou výrobky baleny do bublinkové a PE folie, skříně navíc částečně chrání karton; těžší výrobky (výkresové skříně, dílenské zásuvkové skříně a kontejnery) jsou expedovány na paletách.

Dopravu na Vaši adresu (zdarma u objednávek nad 5.000,-Kč bez DPH) zajišťujeme prostřednictvím spedičních firem (v současné době využíváme Toptrans, PPL nebo Westrans).

 

Našimi významnými odběrateli jsou např. - Timken Česká republika, s.r.o. Olomouc - továrna na výrobu ložisek (šatny na klíč a dílenský provoz); CONTA, s.r.o. Podbořany - závod na výrobu chladniček zn."Candy" (šatny na klíč vč.návrhu a vybavení jídelny); TPK - mlékárna Hodonín s.r.o. (vybavení šaten speciálními šatními skříněmi na nerezových podstavcích); PRIBINA, spol. s r.o. Přibyslav; MADETA, a.s. České Budějovice (šatní skříně); Česká televize Praha-Kavčí Hory (atypické závěsné kovové skříně); ETA, a.s. Hlinsko (vybavení Nástrojárny: pracovní stoly s PERFO stěnami, speciální montážní stoly, atypické zásuvkové regály a montážní vozíky) a mnoho dalších.