O firmě

 
 
Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám představit naši společnost, založenou v r. 1999. Její činností je vybavování dílen, kanceláří, šaten a ostatních pracoven českým kovovým nábytkem.

 

  • Nabídka e-shopu obsahuje standardní výrobky (jedná se většinou o svařované provedení), v případě potřeby a větších sérií je možná i zakázková výroba.
  • Výrobky jsou povrchově upraveny práškovým vypalovaným lakem (komaxit) určeným pro interiérové použití s protikorozní před úpravou fosfátováním - zaručuje dlouhodobou životnost a odolnost vůči otěru.
  • Proti poškození při přepravě jsou výrobky baleny do bublinkové a PE folie, skříně navíc částečně chrání karton; těžší výrobky (výkresové skříně, dílenské zásuvkové skříně a kontejnery) jsou expedovány na paletách.
  • Dopravu na Vaši adresu (zdarma u objednávek nad 4.000,-Kč bez DPH) zajišťujeme prostřednictvím spedičních firem (v současné době využíváme Toptrans a PPL).

 

Našimi významnými odběrateli jsou např. - Timken Česká republika, s.r.o. Olomouc - továrna na výrobu ložisek (šatny na klíč a dílenský provoz); CONTA, s.r.o. Podbořany - závod na výrobu chladniček zn."Candy" (šatny na klíč vč.návrhu a vybavení jídelny); TPK - mlékárna Hodonín s.r.o. (vybavení šaten speciálními šatními skříněmi na nerezových podstavcích); PRIBINA, spol. s r.o. Přibyslav; MADETA, a.s. České Budějovice (šatní skříně); Česká televize Praha-Kavčí Hory (atypické závěsné kovové skříně); ETA, a.s. Hlinsko (vybavení Nástrojárny: pracovní stoly s PERFO stěnami, speciální montážní stoly, atypické zásuvkové regály a montážní vozíky) a mnoho dalších.

 

PRACOVNÍ DOBA: Po - Čt od 8,00 do 16,00 hod. // Pá od 8,00 do 12,00 hod.

 

VÝDEJ ZBOŽÍ ZE SKLADU: jelikož je sklad zboží na jiné adrese, než sídlo firmy a není v něm stálá služba, žádáme tímto zákazníky, kteří si objednali zboží s vlastním odvozem, aby nám odběr avizovali e-mailem nebo telefonicky minimálně 1/2 hod.předem. Děkujeme.

Výdejní doba ze skladu: Po – Čt:  8,30 - 15,00 hod. // Pá: 8,30 - 12,00 hod.

Přihlášení
Novinky
25.03. 2020 - Z důvodu prevence a minimalizace rizik šíření nemoci COVID-19 je do odvolání pozastavena ... celý článek zde

02.03. 2020 - 15% sleva na vybrané výrobky v kategorii: JARNÍ VÝPRODEJ (skladem). Do vyprodání zásob.

06.12. 2019 - VÁNOČNÍ SLEVA 27% na vybrané sety kovového dílenského nábytku.


Všechny novinky